ŽILKA IGOR - ŽILKOVÁ IVETA - GOEBELS ŽILKOVÁ ZUZANA - Agentúrna Kancelária Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s. - 0917 921 927 - kontaktný email - Mnohoročné skúsenosti, dlhodobá starostlivosť

Viac info

V tejto kategórii nájdete informácie týkajúce sa poistenia motorových vozidiel. Pre ľahšiu orientáciu sú rozdelené na dve hlavné kategórie - Povinné zmluvné poistenie a Havarajiné poistenie automobilov.

 

Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla (PZP alebo poistenie zodpovednosti) je zo zákona povinné pre každého držiteľa resp. vlastníka motorového vozidla.

Produkt Povinné zmluvné poistenie v našej spoločnosti zohľadňuje individuálne potreby klientov a výšku poistného stanovuje na základe viacerých jedinečných parametrov. Konečnú sumu poistného je možné ešte znížiť prostredníctvom rozsiahleho systému zliav a výhod.

 

Či už ste majiteľom nového alebo ojazdeného motorového vozidla, naše havarijné poistenie ho ochráni vo všetkých nečakaných situáciách. Poistenie Moje auto KASKO ponúka komplexné havarijné poistenie motorových vozidiel. Chráni vaše vozidlo nielen v prípade nehody, ale aj v prípade odcudzenia, poškodenia alebo zničenia vozidla v dôsledku živelnej udalosti či vandalizmu.

Poistenie môžete uzavrieť pre motorové aj prípojné vozidlá. Dojednanie poistenia nie je obmedzené vekom, značkou alebo typom vozidla.